Zaprojektuj swój fotoobraz na płótnie. Zobacz jakie to proste!

Stwórz fotoobraz jedyny w swoim rodzaju! Rodzinne zdjęcia wydrukowane na płótnie będą się pięknie prezentować na ścianie Twojego mieszkania. Wybierz ulubiony szablon, wstaw do niego zdjęcie i zostań autorem prawdziwego dzieła.

Fotoobrazy dostępne są w kilkunastu formatach w wersji poziomej, pionowej i kwadratowej.

Wybierz format pasujący do Twojego wnętrza i kreuj własną przestrzeń.

Zaprojektuj swój fotoobraz na płótnie. Zobacz jakie to proste!

Stwórz fotoobraz jedyny w swoim rodzaju! Rodzinne zdjęcia wydrukowane na płótnie będą się pięknie prezentować na ścianie Twojego mieszkania. Wybierz ulubiony szablon, wstaw do niego zdjęcie i zostań autorem prawdziwego dzieła.

  • bogaty wybór formatów
  • wysokiej jakości płótno canvas
  • 2 centymetrowe zadrukowane boki
  • ozdobna drewniana rama (biała lub czarna)
  • zawieszka do mocowania
  • dostawa już od 14,90 zł
Fotoobraz

WYBIERZ RODZAJ OBRAZU

Fotoobraz - pusty szablon

Pusty szablon

Wstaw swoje zdjęcie na całą powierzchnię obrazu.

Fotoobraz - kolaż

Szablony i kolaże

Wybierz jeden z naszych szablonów i wstaw do niego swoje zdjęcie.

Gotowy fotoobraz

Gotowy obraz

Wybierz nasz gotowy autorski wzór, bez zdjęcia i projektowania.

Fotoobraz – idealne dopełnienie Twojego wnętrza!

Poczuj się jak prawdziwy artysta! Stwórz wyjątkowy obraz na płótnie ze zdjęcia – niech prawdziwa sztuka zagości na Twoich ścianach. Dzięki ogromnemu wyborowi szablonów i intuicyjnemu kreatorowi zrobisz to szybko i bez wychodzenia z domu!

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Nic nie sprawdzi się w tej roli tak dobrze, jak fotoobraz. Zdjęcie na płótnie to niezwykła, personalizowana pamiątka, która z pewnością zachwyci każdego obdarowanego!

Prezent z okazji rocznicy, parapetówki, urodzin, czy nawet imienin – fotoobraz sprawdzi się świetnie, niezależnie od okoliczności! Możesz obdarować nim praktycznie każdego!

Zdjęcie na płótnie – personalizowana dekoracja

Fotoobraz na płótnie to nie tylko niesamowity prezent, ale też oryginalny dodatek do wnętrz. Wykorzystaj ulubione zdjęcie i stwórz jedyny w swoim rodzaju obraz ze zdjęcia! Niech Twoje mieszkanie ma widok na wspomnienia!

Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia to hit sezonu! Nie możesz zdecydować się na jedną fotografię? Nic nie szkodzi – mamy na to pomysł. Stwórz kolaż zdjęć na płótnie – nie ograniczaj się, w końcu jesteś autorem tego dzieła! Tak oryginalny dodatek nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Możliwości wykorzystania obrazu ze zdjęcia we wnętrzach są nieograniczone. Fotoobraz na płótnie możesz powiesić w pokoju dziecięcym, sypialni, salonie, czy nawet kuchni – jest to nie tylko niezwykły dodatek, ale również niesamowicie praktyczny, ponieważ może on zdobić Twoje mieszkanie przez cały rok!

Obraz ze zdjęcia w różnych formatach

Masz już pomysł na zmalowanie obrazu? Świetnie! Przygotowując fotoobraz na płótnie większość decyzji pozostawiamy Tobie. To Ty decydujesz, które zdjęcie znajdzie się na fotoobrazie i jak on ostatecznie będzie wyglądał. Możesz oczywiście skorzystać z jednego z wielu naszych szablonów, które nadają kierunek, albo samemu stworzyć coś całkowicie nowego! Stwórz obraz na zamówienie ze zdjęcia zgodnie ze swoją wizją!

Fotoobrazy dostępne są w kilkunastu formatach w wersji poziomej, pionowej i kwadratowej. Wybierz format pasujący do Twojego wnętrza i kreuj swoją przestrzeń.

Drukowanie zdjęć na płótnie nigdy nie było prostsze! Łatwy w obsłudze, intuicyjny kreator on-line w kilku krokach przeprowadzi Cię przez projektowanie Twojego personalizowanego fotoobrazu, a szybka realizacja sprawi, że niebawem będziesz się cieszyć swoimi wspomnieniami zamkniętymi w ramach obrazu ze zdjęcia.