RETROFOTKI

Zdjęcia przepełnione emocjami z nutą przyjemnej nostalgii

Znasz nastrój kultowych fotografii Polaroid? My doskonale. Wiemy, że wiele osób ma sentyment do tego typu fotografii, dlatego wymyśliliśmy Retrofotki. Zdjęcia, które w szczególny sposób zachowują magię danej chwili. Retrofotki to coś więcej niż tylko zdjęcie. Każda fotografia w stylu Polaroid stanowi drzwi do historii, która została na niej ukazana. To właśnie powód, dla którego te zdjęcia są tak bardzo lubiane.

  • Każde zdjęcie w stylu retro w białej ramce o wymiarach 9,5 X 12 cm
  • Drukowane na sztywnym papierze jedwabistym
  • Możliwość personalizacji własnym flamastrem:)
  • Wersja z zestawem gadżetów do wyeksponowania Memorków
  • Idealne na oryginalny prezent
  • Dostawa już od 0 zł
Retrofotki

Zamawianie Retrofotek jest dziecinnie proste

1. Wybierasz kolekcję

Ty wiesz najlepiej, jak mają wyglądać Twoje zdjęcia. My dajemy Ci szeroki wybór proponowanych zestawów.

2. Wgrywasz swoje zdjęcia

Teraz możesz swobodnie edytować z poziomu aplikacji wygląd Twoich Retrofotek

2. Zamawiasz Retrofotki

Resztą zajmuje się CyberLab. Nazajutrz lub pojutrze zdjęcia są u Ciebie.

Chcesz skomponować własny pakiet?

Retrofotki - zestaw podstawowy

Retrofotki Standard

19,90 zł

25 zdjęć

Retrofotki - zestaw z gadżetami

Retrofotki w pakiecie

45 zł

25 zdjęć + dodatki

Retrofotki - zestaw gadżetów mini

Zestaw na ścianę

14 zł

Zestaw do powieszenia na ścianę

Który typ papieru wolisz?

Retrofotki - artpapier

Matowy

Każdy detal uchwycony na fotografii będzie bez prezentowany bez odbić i zniekształceń. Delikatnie chropowata struktura papieru sprawi, że zdjęcia nabiorą nowego charakteru. Ten wybór sprawdzi się jednakowo świetnie w przypadku prezentacji pejzaży, architektury, jak również ulubionych zdjęć portretowych.

Retrofotki - papier błyszczący

Z połyskiem

Błyszcząca struktura papieru doda życia elementom uwiecznionym na fotografii. Pełna paleta żywych barw zostanie odwzorowana na zdjęciu, a oprócz tego, dzięki delikatnej warstwie lakieru, zdjęcia będą trwale chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Personalizuj zdjęcia wg własnej wizji

Wiesz już, którym zdjęciom chcesz nadać klimat Retrofotek? Doskonale. Teraz pozostaje Ci tylko prosty do przeprowadzenia proces tworzenia zestawu. W Cyberlab umożliwiamy Ci tworzenie zdjęć na własnych zasadach. Możesz je dowolnie kadrować i wstawiać własne napisy. Całą edycję przeprowadzasz z poziomu intuicyjnego panelu naszej aplikacji. Wgrywasz zdjęcia, a następnie dajesz się ponieść swojej fantazji. 

Retrofotki - dodwanie zdjęć

Zaznacz zdjęcia

Cały proces tworzenia klimatycznych Retrofotek rozpoczyna się od wyboru zdjęć. Wystarczy zaznaczyć zdjęcie, które chcesz edytować.

Retrofotki - kadrowanie

Edytuj idealny kadr

Skorzystaj z edytora w naszej aplikacji internetowej i wyeksponuj na zdjęciu to, co najważniejsze. Nie martw się, ten proces jest banalny. 

Retrofotki - dodawanie opisów

Dopełnij zdjęcie słowem

Chcesz, udekorować zdjęcie napisem? Żaden problem. To też zrobisz w panelu aplikacji Cyberlab.

Dlaczego zdjęcia w stylu retro?

Oglądanie zdjęć w stylu Polaroid wywołuje w nas szczególny rodzaj nostalgii. Choć era tego typu fotografii minęła już jakiś czas temu, to zajmują one szczególne miejsce w historii fotografii. Te zdjęcia przywołują miłe chwilę z przeszłości, czyniąc wspomnienia wyjątkowymi.

W tego typu zdjęciach jest element od perfekcyjnej w każdym calu nowoczesności — zabierają one osobe oglądającą je w przyjemny spektakl minionych lat. Nowoczesność oczywiście wprowadziła do tego typu zdjęć element, który czyni je jeszcze ciekawszymi — możliwość selektywnej edycji konkretnych detali ukazanych na odbitce.