Fotoalbum Premium

Twoje najpiękniejsze wspomnienia zachowane na wysokiej jakości papierze w kapitalnej rozdzielczości.

Niech wspomnienia pozostaną żywe przez kolejne dziesiątki lat.

Wspomnienia jak żywe

Przenieś najpiękniejsze historie z Twojego życia na kartki fotoalbumu. Dzięki wysokiej jakości papierowi, który wykorzystujemy do przygotowania albumów, kolejne pokolenia będą mogły wertować uwiecznione przez Ciebie żywe wspomnienia.

Więcej informacji

Doskonały w każdym calu, niepowtarzalnie piękny i emocjonujący przy każdym oglądaniu.

Oto Fotoalbum Premium:

  • formaty: 25×25 cm, 20×20 cm lub 15×15 cm,
  • od 20 do 40 stron na papierze fotograficznym,
  • grube, sztywne kartki 800 g/m2,
  • oryginalny papier foto z matowym wykończeniem,
  • gładkie przejścia tonalne,
  • twarda okładka z laminatem matowym i gąbką.

Spójrz, jak może wyglądać Twój fotoalbum

Fotoalbum: najlepszy nośnik wspomnień

Ponowne przeżywanie pięknych chwil dzięki Fotoalbumowi stanie się miłym rytuałem przez długie lata. Zdjęcia w postaci cyfrowej — zapisane na smartfonie, czy dysku komputera — nigdy tak dobrze nie oddadzą ulotności przyjemnych chwil. Fotoalbum, do którego stworzenia został użyty papier najwyższej jakości będzie źródłem radości dla Ciebie i Twoich bliskich.

Fotoalbum wiernie oddaje emocje chwili

Jakość druku jest tą cechą, która w dużym stopniu decyduje o żywotności uwieczonych wspomnień. W Cyberlab doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykorzystujemy  najwyższej jakości techniki druku cyfrowego, aby nasi klienci mogli przeżywać przyjemnie chwilę na nowo za każdym razem, gdy wertują kartki Fotoalbumu. 

Format fotoalbumu wg Twoich indywidualnych preferencji

Naszą misją jest oferowanie Tobie takich zdjęć, jakie najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Nigdy nie chcemy Cię ograniczać, dlatego dajemy Ci szerokie możliwości wyboru wszelkich parametrów fotoalbumu, w tym również jego wymiarów. Ty wybierasz, jaką fotoalbum ma mieć szerokość i wysokość. A jeśli jest Ci to obojętne, możesz z poziomu naszej aplikacji z łatwością wybrać gotowe parametry dotyczące rozmiaru Fotoalbumu. 

Ty najlepiej wiesz ilu stron potrzebują Twoje wspomnienia

Fotoalbum ma opowiadać Twoją osobistą historię — Ty wiesz najlepiej, ile potrzebujesz stron, aby ta historia była kompletna. Z tego właśnie powodu nie narzucamy Ci, z ilu stron powinien składać się Twój fotoalbum. Wszystko możesz samodzielnie zaprojektować w intuicyjnym panelu aplikacji internetowej.