Nowoczesna fotografia wypalona w krysztale doda barw każdemu pomnikowi

Zadowolenie klientów jest dla nas największą nagrodą, dlatego nieustannie doskonalimy umiejętności i rozszerzamy ofertę świadczonych usług. Na bieżąco śledzimy rynek i wprowadzamy nowe techniki do naszej pracowni. Dzięki najnowszej, dostępnej na rynku technologii zdobniczej możemy zaproponować Państwu zdjęcia w krysztale. Niezwykła głębia obrazu, doskonałe odzwierciedlenie kolorów, nowoczesna estetyka oraz wieloletnia trwałość sprawiają, że ten rodzaj portretów nagrobnych jest wybierany coraz częściej.

BARWNY TRÓJWYMIAR OBRAZU

W przypadku fotografii w krysztale obraz znajduje się z drugiej strony szklanej płytki czyli za warstwą o grubości 1 cm. Kryształ może mieć krawędzie szlifowane ukośnie (fazowane) lub ścięte pod kątem prostym. W efekcie uzyskujemy niepowtarzalne wrażenie głębi i oryginalnego trójwymiaru. Cechami szczególnymi wyróżniającymi ten rodzaj fotografii nagrobnej są nowoczesna estetyka, piękne nasycenie barw oraz wyjątkowa trwałość produktu, niezależna od działania warunków atmosferycznych, na które wystawiony jest produkt.

OSTRZEŻENIE

Dbając o Państwa satysfakcję, czujemy się w obowiązku ostrzec przed pojawiającymi się na rynku funeralnym fotografiami naklejanymi lub drukowanymi na szkle a oferowanymi pod podobnymi nazwami handlowymi (np. fotografia w krysztale lub foto-kryształy). Tego rodzaju produkty powstają w niskich temperaturach przy użyciu barwników atramentowych lub syntetycznych. Dla Państwa oznacza to mniejszą trwałość produktu, jak również ryzyko zniszczenia powierzchni pomnika. Jedynie zdjęcia tworzone na gorąco, z użyciem farb ceramicznych są odporne zarówno na promieniowanie UV, jak i zmienne warunki atmosferyczne. Na obrazy wykonane tą techniką udzielamy 100 letniej gwarancji.

Kryształ prostokątny fazowany

Kryształ prostokątny bez fazy

Kryształ owalny

WYSOKA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość produktów

EDYTORY ON-LINE

Intuicyjny system
do projektowania

DOSTAWA

Różne sposoby dostawy

~

MOJE KONTO

Dostęp do projektów
dla zalogowanych klientów